Kamica nerkowa a bóle w okolicy lędźwiowej promieniujące do podbrzusza
Dot.kamien nerkowy 8mm. Nie zostal zbadany sklad kamienia, nie bylo badania USG i nie wiem czy czeka mnie nastepny (porod) tak tylko przypuszczam bo objawy sa podobne: mdlosci, bole w okolicy ledzwiowej promieniujace do podbrzusza choc nie sa tak nasilone jak w przypadku kolki, i sama juz nie wiem bo przy pierwszym kamieniu bole byly z lewej strony i teraz przez dwa tygodnie rowniez a wczoraj pojawil sie bol o takim samym charakterze ale z prawej strony czy jest to mozliwe w przypadku kamieni.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem kamicy moczowej. Sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej oraz konsultację urologiczną.