Kamica nerkowa i bakterie w moczu w 21 tygodniu ciąży

witam, jestem w 21 tc mam kamice nerkowa w prawej nerce. moim problemem jest bardzo czeste wyst. bakterii w moczu. moj lekarz przepisuje mi ciagle antybiotyki, bralam m.in.doumox zinat popimo tego iz przyjmuje zurawine, urosept, furagin ciagle nie moge pozbyc sie tych bakterii, nawet jesli przez ,,chwilę mam spokoj'' to ciagle mi to nawraca czy jest jakis sposob zeby temu zapobiec, nie chce sie truc lekami chyba ze nie ma innej rady bo martwie sie o dziecko

witam,
należałoby wyeliminować kamicę (może rozbijanie ESWL wchodzi w grę)
Jest to zabieg niestety niemożliwy do wykonania w czasie ciąży, ale tuż po rozwiązaniu można go wykonać.
Z kamicą są związane częste infekcje.