Kamica pęcherza żółciowego u 9-latki

Witam.Moja corka 9 latka,ma kamienice pecherza zolciowego( dwa zlogi -0,4cm).Pecherzyk zolciowy o scianie prawidlowej z czescowymi przegrodamy.Wszystkie narzady prawidlowe.Jest po 9 miesiecznym leczeniu lekiem-Ursofalk.Leczenie nic nie dalo.Czy istnieje jakas nowoczesna metoda leczenia????Skoro pecherzyk dziala prawidlowo, ,nie ma sensu czekac az cos sie wydazy w przyszlosci i usuwac dziecku.Pojawiaja sie bole pod pepkiem ,ale wg.lekarzy to nie od tego.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza Gastroenterologia dziecięcego i kierować się jego zaleceniami