Kamica pęcherzyka żółciowego bezobjawowa

cd. bóle żołądka dyspepsja. Kamica pęcherzyka żółciowego bezobjawowa, nie mam kolki wątrobowej ani żółciowej. Mam apetyt, nie chudnę, chociaż od września jem wszystkiego o połowę mniej. Przy wzroście 176 cm ważę 89 kg.Na cykrzycę od ponad roku zażywam Siofor 850 2xdz. Gastrolog mówi, że nie widzi żadnego nowotworu. Skąd te wielogodzinne bóle żołądka? Żona od b. wielu lat gotuje posiłki raczej lekkostrawne,czyta kolorowe czasopisma i stara się stosować do rad dietetyczek. Co zrobić by wyzdrowieć?

A czy Pan miał robioną gastroskopię, w której dokładnie oceniono by górny odcinek przewodu pokarmowego? Czy jeśli była robiona gastroskopia było wszystko w niej w normie? A jeśli tak to objawy mogą mieć związek z kamicą pęcherzyka żółciowego. Musi Pan także wiedzieć, że kamica pęcherzyka żółciowego nawet bezobjawowa w przypadku cukrzycy wymaga leczenia operacyjnego.