Kamica szczawianowo-wapniowa i analiza włosa

Witam,mam kamicę szczawianowo-wapniową.Od pół roku źle się czułam-senność,migreny,nadmierne zmęczenie,częstomocz,bóle lędźwiowe,drętwienie kończyn,przyspieszony rytm serca bez wysiłku-EKG w normie! problemy skórne,wypadanie włosów.Wykonałam analizę włosów-wynik: zakwaszenie kwasem moczowym-nadmiar Ca 500%,P,Si,Co,Li. Potwierdziły to badania. Ciałka krwi były powiększone.Wprowadziłam dietę dr Haya-nastąpiła poprawa,ale włosy wypadają 70-100/dz. Stosuję suplementy-Fe,Zn,Mg,Cu,Se. Czy to wystarczy?

Witam,
na wstępie powiem, że do90-100 wypadających włosów dziennie uznaje się za normę.Jeżeli obserwuje Pani nasilone wypadanie to sama suplementacja nie wystarczy.
Można rozważyć zastosowanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,np mezoterapii skóry głowy.
pozdrawiam