Kamica żółciowa pęcherzyka żółciowego, zmiany pozapalne w trzustce i zakrzepica żyły śledzionowej

Pacjentka po ciężkim ostrym zapaleniu trzustki,drenowana torbiel obecnie przetoka) BAdanie MR.wnioski; kamica żółciowa pęcherzyka żółciowego,zmiany pozapalne w trzustce i okołotrzustkowo z czynnym naciekiem zapalnym w sieci mniejszej i wzdłuż kanału drenanżu z obecnośćią pseudotorbieli pozapalnych,z odczynem w sieci większej;zakrzepica żyły sledzionowej z kązeniem obocznym,hepatosplenomegalia.Do jakiego specjalisty mam sie teraz udac,jak leczyc tą zakrzepice,tą powiekszoną wątrobe,te torbiele?

Szanowna Pani,

Proszę w miarę możliwości jak najszybciej udać się do SOR, skąd zapewne zostanie Pani skierowana w trybie pilnym do oddziału/kliniki chirurgii.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz