Kamień w obrębie nerek a wymioty

Witam. Mam problem ponieważ nie wiem co się ze mną dzieje. Kiedyś nie chorowałam ale jakiś czas temu okazało się że mam kamień na nerkach. Od tego czasu boje się ciągle mnie coś boli wydaje mi się, że mam raka. Bolały mnie mięśnie, brzuch, żołądek a od 7dni boli mnie ciągle głowa i nie mogę się dotknąć wymiotowałam również. Byłam u lekarza ale twierdzi, że wszystko jest dobrze. Wydaje mi się ze jak by w szpitalu mi zrobili badania to by wyszło wszystko co mi jest. Proszę o pomoc co mi może być?

Kamica nerkowa rzadko powoduje objawy, o których Pani mówi. Chyba, że kamień jest na tyle duży lub tak umiejscowiony, że powoduje zastój moczu. Łatwo to stwierdzić w badaniu usg jamy brzusznej. Z drugiej strony to też nie są typowe objawy raka. Konieczna jest diagnostyka, przede wszystkim podstawowe badania krwi i moczu, usg i kilkakrotne pomiary ciśnienia. Jeśli kamień jest duży konieczna jest wizyta u urologa. O tym powinien zadecydować lekarz rodzinny.