Kamienie w pęcherzyku żółciowym a wyniki morfologii krwi

Witam od dluzszego czasu mam problem z brzuchem otoz czuje jakby od srodka podbijało, pulsowało nie jest to ból lecz dziwne uczucie dodam ze jestem po serii badan gastroskopia zapalenie zoladka kolonoskopia bez zmian usg jedynie niewielki poziom drobnych kamieni w pecherzyku ob 28 crp 1.90 morfologia okej mocz w normie martwie sie ze nie przechodzi a niewiem co moze byc przyczyna tego dziwnego uczucia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety na podstawie samego opisu nie mogę stwierdzić co może być przyczyną. Zalecałbym udanie się do lekarza celem ustalenia przyczyny i wykonania badania lekarskiego. Pozdrawiam