Kamienie w woreczku żółciowym a ból i pieczenie na wysokości żołądka

Witam mam taki mały problemik od paru dni jest mi nie dobrze tak czuje jak by od żołądka ale nie jestem pewna,czy to może być coś wspólnego z woreczkiem żółciowym bo jakiś czas temu byłam na usg i okazało się że mam parę kamyszków bardzo malutkich a przy tym na wysokości żołądka tylko że na plecach piecze a za razem boli. Bardzo proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie żołądka. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.