Kąpiel w jeziorze po szyciu ręki

Witam. Moj syn ma 6 lat i dwa dni temu mial szyta reke czy moze kapac sie w jeziorze czy nie za bardzo?

Do czasu zdjęcia szwów i jeszcze dwa dni po (przy prawidłowo zagojonej ranie należy unikać zanurzania w wodzie. Mycie i utrzymanie rany w czystości to Państwa obowiązek. Jezioro to bardzo zły pomysł.

Dzień dobry,

Odradzam kąpieli w jeziorach, basenach itp do momentu zdjęcia szwów aż rana będzie prawidłowo zagojona. W tym momencie istnieje duże ryzyko zakażenia.

Pozdrawiam serdecznie.