Kąpiel z partnerem, petting a ciąża

Zwracam się do Pani z wielką prośba o ocenienie ryzyka jakie może za sobą nieść moje niedopilnowanie.Brałam ciepły prysznic z moim facetem, doszło do pettingu, ale nie było wytrysku, następnie partner włożył mi palce dość głęboko ,tylko nie jestem pewna czy nie miał nasienia na rękach.Na większości forach piszą ,że tylko mydło unieszkodliwia plemniki, nic nie pisze o samej wodzie.On mnie zapewnia,że zwyczajnie opłukał ręce,ale pewności nie ma.Podkreślam ,że w tym czasie miałam dni płodne.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży w podanym przykładzie jest raczej bardzo mało prawdopodobne. Oczywiście w razie braku krwawienia konieczne jest udanie się do ginekologa, po wykonaniu testu ciążowego.