Kardiomopatia przerostowa u 39-latka

Witam na imie mam Grzesiek mam 39 lat od pieciu lat choruje na kardiomopatie przerostowa lecze sie u kardiologa ostatnio mialem echo serca wyniki mi wyszly lepsze niz 5 lat temu do tego mam refluks zoladkowy tez sie lecze u gastrologa a dotego jeszcze nerwice obecnie niechodze do psychologa ani psychiatry moje pytanie jest takie bo czesto mam pieczenie w klatce promieniuje do plecow kardiolog mowi ze to od refluksu a gastrolog ze od serca od czego moze byc to pieczenie prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Obie przyczyny mogą dawać takie dolegliwości i bez poszerzenia diagnostyki trudno jest to stwierdzić.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza