Karmienie 11-miesięcznego dziecka

Moj syn ma 11 miesiecy. Na dobe dostaje ok 400ml mleka, 300ml kaszki i obiadek sloiczek 190 g. I czesto owoc w kaszce. Czy taka ilość przyjmowanych plynow wystarczy? Bo na zadnw sposoby nie mozna go przekonac do picia. Niekapki itd nie dzialaja. Herbatka, soki, woda NIC. Czy to co je to za malo?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dziecko po części samo reguluje sobie zapotrzebowanie na płyny. Tak więc w tym przypadku ilość ta jest wystarczająca.