Karmienie 2,5-miesięcznej córki mlekiem Nan Ha1

Witam. Moja 2,5miesięczna córka jest karmiona mlekiem nan ha1 od urodzenia.Zaczęła robić zielone kopy ze śluzem. Lekarz zalecił zmianę mleka na bebilon pepti. Kolor kupy jest jasnożółty ale odrobina śluzu jeszcze się pojawia. Mała natomiast niechętnie pije to mleko wręcz na siłę nie wiem co zrobić proszę o radę a może podawać jej najzwyklejsze mleko nan pro 1. Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Ewentualnie Proponuje ponowna wizytę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.