Karmienie 21-miesięcznego dziecka piersią

Dzień dobry mam pytanie mój Syn ma 21 miesięcy i karmię Go piersią czy musze podawać Mu inne mleko czy to Mu wystarczy

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na tym etapie spokojnie może Pani podawać dziecku mleko krowie, przy założeniu, że dziecko ma odpowiednio zbilansowaną dietę. Po woli też należy zacząć myśleć o odstawieniu dziecka od piersi.