Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Karmienie 8-miesięcznego dziecka bez butelki

8 mies. corka nie chce mleka i kaszek. Od 5m odrzucila butelke, wypije z niej tylko w glebokim snie. Mala jest na mleku Neocate poniewaz ma skazę bialkową. Czym w ogole mam ją karmic? Wczesniej tak jadla: 8 - kaszka lub sinlac ok 150ml, 10 - kanapeczki z szynka,ostanio paroweczka, 13 - zupka z mieskiem 150ml, 15 - owoc, 16 - mleko 120ml, 18 - deser owocowy ok 40ml, chrupki, owoc, 20 - kaszka zbozowa 120ml, 1 w nocy - kaszka 150 ml. Jesli nie bedzie chciala mleka to co jej dac?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Odbijanie powietrza po karmieniu piersi

Kiedy dziecko po karmieniu piersią będzie już najedzone, powinniśmy doprowadzić do tego, by mu się odbiło. Jak to zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Jeśli nie chce mleka , i ma skazę białkową to może jeść mięso, ryby, jaja - o ile nie ma żadnych objawów alergicznych po nich. Jeżeli jajko też ją uczula to proszę spróbować tylko żółtko jaja. Poza tym wszystkie warzywa, i zboża zawierają aminokwasy, wiec jeśli nie może mleka - to trudno, można bez niego wyżywić dziecko. Zawsze też może Pani próbować go dodawać do deserów owocowych, zup, i wszelkich posiłków. Jeśli się nie uda proszę dawać więcej mięsa , jajek , ryb.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy