Karmienie 9-miesięcznego dziecka mlekiem modyfikowanym

WITAM Mam 9 miesięczną córcie karmie piersią chciała bym już powoli dawać niuni kaszkę manne lub mleko modyfikowane ale mojemu maleństwu nie smakuje i nie chce jeść mleka modyfikowanego a kaszkę manne też troszeczkę . gdzie leż problem i co zrobić aby niunia zechciała jeść mleko modyfikowane lub kaszkę. Dziękuje za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Należy stopniowo wprowadzać nowe pokarmy do diety. Jeżeli dziecko ich nie toleruje warto spróbować innych produktów.