Karmienie 9-miesięcznego niemowlaka

witam moj syn ma 9 mies i obiadki je naprzemian ze słoiczkowymi ale np moja zupe zje kilka kilkanascie łyzeczek i jest najedzony bo kreci glową czy to normalne?miesko czy ziemniaki mieli w buzi ale czesc wypluwa a ja niechce dawac mu na siłe bo uwazam ze wazne ze chociaz pomietolił polizał czy mam racje?

Renata GrzechociĹska

Prawdopodobnie Pani zupy są treściwsze niż te ze słoika. Jednak pogląd, że dziecko poliże trochę mięska i będzie dobrze jest nieprawidłowy, ponieważ nic z tego lizania nie wynika, nie dostarcza tym sobie składników odżywczych.