Karmienie dziecka piersią a obrzęk

witam. Moje pytanie jest odnosnie mleka w piersi. Chodzi o to ze moje dziecko ma 10 miesiecy ale karmie go sztucznym mlekiem poniewaz mialam malo mleka karmilam go do 5 miesiaca. I teraz odkrylam ze mam troszke nabrzmiale piersi i lekko sobie nacisialm i wyleciali troszke mleka,. Co to moze znaczyc.. prosze o odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Nic ponad to, że w dalszym ciągu produkuje Pani mleko i mogłaby karmić lub dokarmiać dziecko piersią.