Karmienie dziecka piersią i przybieranie na wadze

mam pytanie odnosnie mleka odciągniętego....wczoraj wieczorem odciagłam mleko a rano gdy wyciagłam z lodówki to wygladało tak na dole było wodniste a na górze białe....tesciowa mówiła że powinno byc biało-żółte....mój maluszek nie raz wypija z 2piersi a nie raz z jednej ale śpi prawie cała noc robi kupi prawidłowe jak na dziecko karmione piersią poprostu chciała bym wiedzieć czy moje mleko jest wartościowe przy pierwszym szczepieniu ważył 5100 a teraz przy drugim szcz.5800 mam nadzieje że jest

Lek. Tomasz Budlewski

A w jakim dziecko jest wieku i jaka była masa urodzeniowa? Na tej podstawie określa się przybieranie na masie ciała dziecka