Karmienie dziecka z butelki w nocy

Córka 1.5 roku nie pozwala karmic sie sama od pol roku.To co zje sama to praktycznie nic.Nadrabia za to wieczorna kasza w butelce avent z duza dziura bo z łyżeczki nie tknie. Potem w nocy wybudza aie ok 2 x albo dopóki nie dostanie znow butelki. Mamy jeszcze 2 dzieci ktore wybudzaja sie przez krzyki.Wiem ze to moja wina przez brak konsekwencji od począt. Mieszkamy za granica i tu dokarmianie noca w tym wieku jest zle widziane wiec mówię lekarzowi ze jest ok. Blagam o pomoc.jestesmy wykonczeni!

jak dziecko naje sie w nocy to nie będzie głodne w dzień. Taki wytworzyła sobie rytm. Trzeba niestety poświęcić kilka nocy i wytrzymać płacze, do picia tylko woda., ewentualnie na noc jakieś zioła na uspokojenie , ew. syropek uspokajający. Wcześniej męczący dzień tylko z krótka drzemka , spacer długi, - może sie uda . życze powodzenia. ,