Karmienie mlekiem 2-miesięcznego dziecka

moja córka ma 2 m-ce, jest karmiona mlekiem modyfikowanym -je 120 ml co 3-4 godz. a w nocy czasem przesypia i jej nie budzimy.od jakiegoś czasu obserwujemy,ze koło 19-20 zaczyna strasznie płakać a jeśc jeszcze nie chce i nosimy ją ,kołyszemy,czasem pozostawiamy na chwilę a ona i tak coraz bardziej i nic nie pomaga aż się namęczy i przysypia...martwimy się i może można jakoś temu zapobiec?

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyn może być wiele, może ma problem z załatwieniem się lub ma kolkę, jeśli rozwija się prawidłwo przybiera na masie ciała, raczej nie ma powodu do niepokoju, proszę o tym problemie powiedzieć pediatrze przy następnej wizycie.
Pozdrawiam