Karmienie mlekiem modyfikowanym a barwa stolca u dziecka

Witam, karmię mlekiem modyfikowanym (niemowlak 12 tygodni). Dziecko od jakiegoś czasu wypróżnia sie raz na dobę lub co półtorej doby, w kolorze musztardowym. Dzisiaj wypróżnienie było zielone a następne musztardowo-zielone ( w ciągu niecałej godziny). Czy mam powód do niepokoju?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie obserwuje Pani innych niepokojących objawów to nie ma powodu do niepokoju. Z całą pewnością mógłbym to stwierdzić po przeprowadzeniu badania dziecka.