Karmienie niemowlęcia a przerwa w miesiączkowaniu

witam 15 tygodni temu urodziłam syna przez cc cały czas karmie go tylko piersią. mały je 5 - 6 razy na dobe a noc prawie cała przesypia (śpi ponad 8 h). 5tyg po porodzie miałam pierwszy okres a następny po 28 dniach. półtorej tygodnia temu miałam dostac okres i nadal go nie mam. W ciąży raczej nie jestem. czy ta przerwa może być spowodowana tym że karmie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne jest także udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.