Karmienie niemowlęcia a przybieranie na masie

Córka ur. się31.03.2015,ważyła3460 a w 3 dobie przy wypisie3200.Przez pierwsze tygodnie dość dobrze przybierała na wadze-20.04 ważyła 3.93 i tu zaczął się problem bo 20maja-4,40-to chyba mało?Mało je np wczoraj wypiła w ciągu doby370ml a przed wczoraj410ml.Podaje jej nan expert sensitive,Zdarza się że przy karmieniu płacze,pręży się,złośći,nieraz zasypia-co może być powodem takiego zachowania(smoczek ma odpowiedni),braku apetytu i małego przyrostu wagi?Cz sa mleka bardziej kaloryczne?Jakie?CDN

Lek. Tomasz Budlewski

Przyrost masy ciała może się różnić miedzy miesiącami. Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.