Karmienie piersią a stosowanie leku Neurol na nerwicę ląkową

witam cierpie na nerwicę lękową przerwałam leczenie i obecnie karmię piersią i chcę zapytać czy w wyjątkowej sytuacji mogę wziąć tabletkę Neurol 0,5 gdy objawy są wyjątkowo nasilone czy mam odczekać jakiś czas i nie karmić dziecka w jakim stopniu przenikają do mleka matki i jak długo jest lek obecny? dodatkowo chce zapytać dlaczego po pierwszym otwarciu ważność 30 dni to znaczy że pózniej nie można ich przyjmować?

leki same nigdy nie wylecza nerwicy.potrzebna jest solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza