Karmienie piersią a utrata wagi

Witam,Karmię moją 17 miesięczną córkę piersią. Od jakiegoś miesiąca dosłownie wisiałaby na piersi cały dzień i noc. Staram się z tym walczyć, ale mała dostaje histerii i kapituluję. Czy może być to powód tego, że zaczęłam chudnąć, chociaż już dawno zgubiłam kg ciążowe?W ogóle jestem jakaś osłabiona.Robiłam morfologię i nie mam anemii, ale czy jeśli nie przestanę jej tak dużo karmić to czy mój organizm to wytrzyma?

Droga Pani!

Z opisu ciężko jest wywnioskować powód takiej sytuacji. Jednakże może być tak, że zmieniła Pani coś w swojej diecie. Jada Pani za mało i zbyt mało wartościowo, czego powodem jest chudnięcie oraz nienajadanie się córki. Proponowałabym skontaktować się z dietetykiem w celu przeanalizowania swojego jadłospisu, aby wykryć ewentualne nieprawidłowości. Zalecam szybką reakcję, bowiem nie może Pani opaść z sił, tym bardziej, jeżeli nadal chce Pani karmić córkę. Taką konsultację może Pani przeprowadzić w gabinecie stacjonarnym w swoim miejscu zamieszkania lub przez Internet. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana drugim typem usługi, to zapraszam do kontaktu mailowego.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl