Karmienie piersią a zażycie leku na lęki

Witam Cierpię na nerwicę lękową niedługo czekają mnie chrzciny mojego dziecka wiem,że bez leków nie dam rady- cierpie też na fobie społeczną w związku z tym chciałabym zadać pytanie czy mogę tylko na dzień chrzcin wziąć doraźnie xanax w dawce 1 mg czy to nie zaszkodzi mojemu dziecku?? nie chciałabym przerywać karmienia piersią...lub czy są w ogóle jakieś inne leki na moje lęki przy których można karmić dziecko nie szkodząc mu??

Informacje dotyczące leku znajdzie Pani w ulotce załączonej do opakowania, w przypadku wątpliwości trzeba spytać lekarza. Natomiast z całą pewnością zalecam włączenie do leczenia podstawego psychoterapii.