Karmienie piersią i oczekiwanie miesiączki

Witam, jestem mamą 13 miesięcznego dziecka., którego karmię piersią. Ale pierś nie jest jedynym posiłkiem jakie dziecko otrzymuje. ( w dzień karmię 6-7 razy, zaś w nocy 4.Jednocześnie do czerwca zażywałam tabletki antykoncepcyjne Azalia.Moje pytanie pytanie jest następujące: kiedy mogę dostać miesiączki, bo jeszcze jej nie mam. A obawiam się ciąży. z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test ciążowy i bez względu na wynik udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.