Karmienie piersią od 3. miesięcy a miesiączka

Karmie 3 miesiac piersia czy to jest mozliwe zebym juz dostala miesiaczke? Bo przy innej ciazy pojawila sie dopiero po odstawieniu dziecka od pierwsi.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W niektórych przypadkach podczas karmienia piersią może występować normalne krwawienie. Nie można jednak wykluczyć chorobowego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem diagnostyki.