Karmienie piersią po lekach

Jeśli karmię piersia a przyjęłam lek przeciwko uczuleniu alert ech , to czy po 12 godzinach przerwy i odciagnieciu raz mleka ( wiecej sie nie udalo) mogę nakarmić dzieckomswoim mlekiem ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie leki nie sa przeciwwskazaniem do karmienia piersią i myśle ze nie ma problemu, jednakże zalecam wizyte u lekarza ginekologa lub rodzinnego celem konsultacji. Pozdrawiam