Karmienie rocznej córeczki

witam, moja roczna córeczka jeszcze pije mleko w nocy i zaraz przed zaśnieciem-czy powinnam wyeliminowac te dwie butelki? czy są one zaliczane do 5 posiłków które powinna zjeść? czym moge zastąpić kasze na śniadanie i kolacje- po dwumiesiecznych bojach nie moge przekonac do nich córki.Czy po skonczeniu roku musze koniecznie zmienic mleko na te z numerem 3 czy moge nadal podawac 2 ( mam bardzo duży zapas nr.2 i szkoda wzucac jesli nie ma przeciwwskazan) dziekuje i pozdrawiam

Moze Pani jeszcze wykorzystać zapasy mleka z nr 2, ktore Pani posiada. Dobrze byłoby juz odzwyczaić dziecko od karmienia w nocy butelka, ponieważ sprzyja to próchnicy. Po ostatnim karmieniu dziecko powinno miec umyte żabki. Na śniadania czy kolacje moze Pani podawac np. Jogurt z owocami, kanapeczkę, jajecznice..

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com