Kaszak na powiece

Na powiece zrobił mi się kaszak już dawno, a teraz zauważyłam, że robi mi się w innym miejscu. Czy jest jakiś sposób bezoperacyjny aby go usunąć i aby inne nie powstawały?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Aby skutecznie leczyć kaszaki należy w całości usunąć zmianę. Daje to większe szanse na brak nawrotu dolegliwości. Proszę udać się do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.