Kaszaki na nosie i policzku

mam problem ze skóra na nosie i policzku , gdzie na policzku wszszło kaszaki na nosie , pobierona skrobiny i nie okreslilo badanie co to jest kaszak na policzku juz mam usuniety a le boje sie ze odrosnie a nos dalej szukaja co to

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno jest mi postawić przybliżoną diagnozę, ponieważ nie widzę zmiany. Proponuję dokładnie myć twarz i obserwować cerę, w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów proszę ponownie udać się do dermatologa.
Pozdrawiam