Kaszel a pływanie w basenie

Witam! Regularnie chodzę na basen (średnio wychodzi to 2 razy w tygodniu). Kilka dni temu zaczęłam trochę pokasływać, jednak czuję się dobrze i nic więcej mi nie jest. Jak pokasłuję to niczego nie odkrztuszam więc chyba to nic takiego. Czy jeśli trochę pokasłuję mogę udać się w tym tygodniu na basen czy lepiej poczekać parę dni aż kaszel całkowicie ustąpi? Gardło jest w porządku- nie bolało i nie boli, jedynie ten kaszel. Nic na kaszel nie biorę, piję dużo płynów. Czy to samo minie?

Witam!
Myślę że zależy to od Pani decyzji - jeśli czuje się Pani dobrze i zależy Pani na pójściu na basen to nie widzę większych przeciwwskazań - proszę tylko uważać na "zawianie", nie przeforsowywać się. Jeśli nie czuje się Pani w formie to lepiej odczekać.