Kaszel, chrząkanie przy problemach z zatokami

Mam problem z zatokami . Mialam robione badanie taka rurka przez nos.Lekarz powiedzial ze jak mnie beda bolaly policzki to mam przyjsc. Nic mnie nie boli ale ciagle mi flegma splywa po gardle . Najgozej jest jes-zima. W nocy sie budze bo flegma zalega mi w gardle .A rano po wypiciu kawy i sniadaniu zaczyna sie kaszel na sile i chrzakanie . Nic mnie przy tym nie boli. Caly dzien spokoj A w nocy i rano na nowo sie zaczyna. Jestem juz zmeczona . Jak sobie pomoc . Moze sa jakies tabletki na ta fleg

Przyjedź, gdzie mieszkasz.? Trzeba dłużej pogadać. Zatoki nie bolą to bajer reklam niektórych leków. Rurka w nosie to też bajer,Trzeba zrobić TK zatok.