Kaszel, duszności a flegma

Ja byłem u lekarza internisty z objawami, że się duszę i, że czuję w gardle flegmę, która mi przeszkadza a wcześniej stosowałem flegaminę tabletki oraz ACC a lekarz przepisał mi Pecto Drill i jak nie pomoże zaleciła laryngologa i dała mi skierowanie a ja się zapisałem i muszę czekać a zapisany jestem na 1 Wrzesień tylko, że ja nie mogę czekać bo się duszę a ta flegma mi przeszkadza i nic nie pomaga jak jej się pozbyć i co mam zrobić to jest uciążliwe a czuję też lekki katar co mam zrobić ????

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli odczuwa Pan duszność proponuję ponownie udać się do lekarza lub udać się na izbę przyjęć.