Kaszel i ból w okolicy żeber a nawrót nerwobólu międzyżebrowego

Witam, kilka lat temu w efekcie kaszlu dostałem nerwobólu międzyżebrowego (podobno). Nie moglem sie ruszac, bralem dlugo ketonal. Teraz znowu mnie kaszle i odczuwam podobny ból, w okolicach zeber po lewej stronie. Czasami jakby pod żebrami. Dodam, że miałem kilka lat temu rozlany wyrostek. Czy to nawrót tego nerwobólu czy cos z jelitami? Kłuje szczególnie przy np. podnoszeniu sie z pozycji lezacej badz siedzacej. Czasami czuje ból na tej samej wysokości na plecach.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo nawrotu dolegliwości. Konieczna będzie wizyta u lekarza celem diagnostyki.