Kaszel i brak innych objawów

Witam chciałam się dowiedzieć dlaczego moje 5- letnie dziecko kaszle mimo że dobrze się czuje i nic mu nie dolega. Co mu podawać jaki syrop proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany kaszel może mieć podłoże zapalne, alergiczne jak też może być wynikiem wielu innych schorzeń ogólnoustrojowych (np. zakażenia pasożytnicze, choroba refluksowa, itd.) Sugeruję, by dziecko zbadał lekarz pediatra, który ew. pokieruje dalszym postępowaniem.