Kaszel i drobna kaszka na języku u 2-latka

witam ,moj syn (2lata) od tygodnia ma kaszel od 5 dni katar a od 3 dni pojawila sie wysypka na calym ciele drobna kaszka na jezyku bialy nalot i pecherzyki ,jezyk jest zaczerwieniony (malinowy)skora na ciele swedzaca ,i od dwoch dni goraczkuje 39st nie jest na nic uczulony twarz lekko opuchnieta ,nie chce jesc ,jutro mam wizyte u lekarza ,czy moze to byc szkarlatyna albo choroba bostonska?prosze o porade

Piotr Pilarski

Ciężko na podstawie opisu określić co jest odpowiedzialne za objawy na pewno powinna Pani zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam.