Kaszel i duszności a wynik spirometrii

Witam .Od 6 lat cierpię na bezdech w nocy budzi mnie kaszel lub duszność nabieram powietrza i nie mogę wypuścić , występuje to kilka razy w miesiącu , kiedy na dworze jest wilgotne powietrze bolą mnie oskrzela ból jest nie do wytrzymania wtedy podczas wydechu słychać świst , często w gardle zbiera mi się wydzielina nad ranem i pod wieczór mam duszności często mówiąc nie mogę dokończyć zdania bo się męczę mam 26 lat , nie palę, 57 kg, 170 wzrostu miałam badanie spirometrię podaje wyniki

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u pulmonologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic stwierdzić.

Pozdrawiam.