Kaszel i gorączka u 5-latki

Witam,jestem mama 5letniej corki,mala mi dosc czesto choruje najpierw pojawia sie katar a potem kaszel meczacyi mokry.Postawilam banki po bankach poszlam do kontroli ,pedratra kazal drugo raz postawic banki wlaczyl syrop fosidal inhalacje najpierw byl nebudd i berodual,teraz flixotide berodual i singular5 mukosolwan syrob.Poprawy nie zauwazylam kaszel meczacy nadal jest i pojawila sie gor 38.8.Prosze pomuszcie od czego zaczac co moze byc przyczyna to juz drugi tydzien z tym kaszlem.Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg oddechowych. Powinna Pani zatem wraz z dzieckiem udać się do specjalisty pediatry, który zbierze wywiad zbada dziecko oraz wdroży właściwe leczenie. Być może konieczna będzie antybiotykoterapia.