Kaszel i gorączka u 6-latka

Witam, mój 6 letni synek kaszlał i gorączkował przez 3 dni do 39 st.teraz został tylko kaszel.Leczony jest augmentin 400 mg + 57 mg. Czwartego dnia dostał silny ból łydek,badanie krwi CK 4420 gdzie norma jest 171 , po za tym lekko podwyższone monocyty i hematokryt zapalenie mięśni? Leczony jest hydrocortisonum 3 x 1 naproxen 250 mg. 2 x o,5 tabletki levopront 3 x 5 ml augmentin 2 x 7,5 ml. Proszę o odpowiedź. Czym grozi tak wysokie ck i czy te leki wystarczą żeby wynik był w normie???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie zaleconej terapii. Leczenie powinno się przyczynić do poprawy stanu ogólnego oraz wyników badań dodatkowych.