Kaszel i katar u rocznego dziecka

Witam. Synek ma roczek i 2 tyg temu miał czerwone gardło i dostawał antybiotyk Ospamox, tydzień później poszłam do lekarza bo zaczął kaszleć kaszel miał mokry lekarka przepisała deflegmin w kroplach i od tamtej środy aż do teraz bierze 2 razy dziennie po 15 kropel ale kaszel dalej jest i najwięcej kaszle w czasie snu do tego pojawił się dosyć lejący katar i mu dosłownie bulgocze w tym nosie i cały nosek ma mokry. parę dni temu dawałam mu euphorbium i czy mogłabym mu znowu dawać do nosa ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u pediatry, który po osobistym badaniu dziecka zleci odpowiednie leki. Pozdrawiam