Kobieta , 34 lata Dzień db Chłopiec 3l kaszle od10mc.Zaczęło się katarem,po2 dniach się zatrzymał,został zatkany nos i kaszel(w nocy,w dzień,teraz częściej w nocy).Były:antybiotyki,nebbud,berodual,ventoin, hitaksa, singulair,wiele syropów, badania–ksztusic,chlamida, mikoplazma -ujemne,pasożyty-ujemne jednak 2*zentel, testy alerg-uczulenie na kazeinę i jajka-całkowicie wykluczon z diety.Gastrolog zlecił 6tyg ipp+dieta-bez zmian.Laryngolog-przerost migdałka gardł-usunięto.Dodatkowo katar-wyłącznie w nocy.Co robić?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Cóż jest to alergia dziecko ma 3 lata.

Wymaga dalszych badań alergicznych - np. panelu z krwi ige swoiste wziewny i pokarmowy każdy po 20 alergenów.

Wymaga pewnie też regularnych wizyt u alergologa nie tylko czasami najlepiej u jednego.

Katar w nocy migdałki wycięte - naprawdę są objawy i trzeba zrobić aktualne badania i leczyć dziecko regularnie, zmienić diete zgodnie z wynikami badań.pozdrawiam

Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

To jakaś masakra!!! Dziecko dostaje straszne ilości sterydów zakazanych w jego wieku, ono przestanie rosnąć, ci lekarze którzy tak go leczą nadają się do kasacji i zabrania dyplomów lekarskich!. Zadzwoń. A na razie zabierz go natychmiast z przedszkola!!! ii napisz o wszystkim na konstantyd@poczta.onet.pl

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Choroby zakaźne i pasożytnicze – Choroby zakaźne stanowią duże zagrożenie, zwłaszcza dla dzieci. Niektóre z chorób objęte są obowiązkowymi szczepieniami. Choroby zakaźne to inaczej choroby infekcyjne. Następstwem zakażenia jest złamanie bariery ochronnej, czyli odporności organizmu.