Kaszel i katar u trzyletniego chłopca

Dzień db Chłopiec 3l kaszle od10mc.Zaczęło się katarem,po2 dniach się zatrzymał,został zatkany nos i kaszel(w nocy,w dzień,teraz częściej w nocy).Były:antybiotyki,nebbud,berodual,ventoin, hitaksa, singulair,wiele syropów, badania–ksztusic,chlamida, mikoplazma -ujemne,pasożyty-ujemne jednak 2*zentel, testy alerg-uczulenie na kazeinę i jajka-całkowicie wykluczon z diety.Gastrolog zlecił 6tyg ipp+dieta-bez zmian.Laryngolog-przerost migdałka gardł-usunięto.Dodatkowo katar-wyłącznie w nocy.Co robić?

Wymaga dalszych badań alergicznych - np. panelu z krwi ige swoiste wziewny i pokarmowy każdy po 20 alergenów.

Wymaga pewnie też regularnych wizyt u alergologa nie tylko czasami najlepiej u jednego.

Katar w nocy migdałki wycięte - naprawdę są objawy i trzeba zrobić aktualne badania i leczyć dziecko regularnie, zmienić diete zgodnie z wynikami badań.pozdrawiam

To jakaś masakra!!! Dziecko dostaje straszne ilości sterydów zakazanych w jego wieku, ono przestanie rosnąć, ci lekarze którzy tak go leczą nadają się do kasacji i zabrania dyplomów lekarskich!. Zadzwoń. A na razie zabierz go natychmiast z przedszkola!!! ii napisz o wszystkim na konstantyd@poczta.onet.pl