Kaszel i stan podgorączkowy u 3-latki

Witam! Moja 3 letnia córka choruje od 2 tyg. zaczęło się od gorączki i mokrego kaszlu. Lekarz powiedział że mała jest zaflegmiona przepisał antyb. ceclor, ale objawy nie minęły. Następny lekarz przepisał drugi antybiotyk sumamed forte. dziecko cały czas mocno kaszle i do tego utrzymuje sie stan podgorączkowy tak miedzy 37-38.4. Zrobiliśmy wyniki mocz - leukoc. 32,6, nabł.okrągłe 9,1, CRP w normie, OB 26mm, morf. NEUT 1,43 tys,LYMPH 4,01 tys, MONO 1,12 tys. Jestem załamana Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi i zdecydowanie sugeruję kontakt z pediatrą w celu wyjaśnienia przyczyny dolegliwości.