Kaszel i wymioty oraz czyste płuca

Witam,czesto rano mam kaszel , taki na wymioty, krotko trwaly ,chociaz nic nie slychac na plucach tak mnie zbadala p.doktor.Nie pale papierosow,dziekuje za odp.

Witam. Objawy najprawdopodobniej są wynikiem alergicznej nadwrażlwiości oskrzeli. Proszę dbać o optymalne nawilżenie powietrza w domu i przyjmować dużą ilość ciepłych płynów.