Kaszel i zatkany nos u 8-miesięcznego dziecka

Witam! Mam 8 miesięczne dziecko od miesiąca utrzymuje się kaszel mokry i zatkany nos- bez gorączki innych objawów. Byliśmy u pediatry przypisał antybiotyk ceclor i syrop dexapico i krople do nosa ale nic kolejna wizyta u tego samego pediatry bo nic nie pomogło- dostał inhalacje pięć ampułek steryda i krople pronasal i singulair i clemastinum i już skończył leki i dalej kaszle i ma zatkany nos że niemoże jeść i spać co jeszcze mogę zrobić??

Nasivin soft lub podobne plus woda morska ale hipertoniczna- to powinno pomóc

powodzenia :)