Kaszel, katar, bóle gardła i wodniste biegunki

Od 2 tygodni męczy mnie kaszel, katar, bolące gardło i chrypka a przy tym wodniste biegunki. Byłam już dwukrotnie u lekarza ale najpierw usłyszałam, że to wirusowe i mi przejdzie, po nast wizycie dostałam leki, tyle że nie pomagają. Nie pomagają też wszelkie znane mi domowe sposoby?Co powinnam zrobić, oczywiście prócz ciągłego "nawadniania".Czuję się coraz bardziej zmęczona, od kaszlu(do kilkunastu razy na min) mam zakwasy a zdarza się, że nie utrzymuję tego luźnego stolca co jest b.krępujące...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.