Kaszel, katar, bóle gardła u 21-latki

Witam mam 21 lat ostatnio bylam chora kaszel katar bol gardla brat przechodzil to samo . Byl u lekarza dostal antybiotyki i cos na kaszel. Bralam razem z nim. Tydzien po zakończonym leczeniu antybiotykami obudzilM sie z gorączką strasznym bólem gardla bolaly mnie mięśnie boli szyja. Zauwazylam ze na tylnej ściance gardla mam czerwone krosty. Nigdy tak nie mialam czytalam na innych forach ze refluks moze mieć cos z tym wspolnego. Tak mam refluks stwierdzony 8 lat temu. (Mam wycięte migdaLy)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego celem wykonania badania i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Prawdopodobnie antybiotykoterapia nie była potrzebna wcześniej ponieważ powodem dolegliwości było zakażenie wirusowe. Krosty teraz mogą być wynikiem nadkażenia bakteryjnego. Pozdrawiam.